E dashura e Ronaldos mahnit me bikini në super jahtin në Ibiza – foto

E dashura e Ronaldos mahnit me bikini në super jahtin në Ibiza – foto

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez janë parë në brigjet e Ibizas duke shijuar pushimet së bashku.

E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez, dukej mahnitëse me bikini të zeza teksa po pushonin në një super jaht në brigjet e Ibizas.

Ish-asistentja e shitjes po mahnit me bikini të zeza vetëm dy muaj pas lindjes, ndërsa në qafën e saj u pa një gjerdan i dyfishtë argjendi.


Ish-punonjësja e Guccit tani është nëna e Bella Esmereldas, e cila mbërriti në botë më 14 prill të këtij viti, por që tragjikisht, vëllai binjak i Bella-s vdiq pas lindjes.

Pavarësisht se kaluan një nga periudhat më të këqija të jetës së tyre, si Ronaldo ashtu edhe Georgina u shfaqën të kënaqur teksa rreziteshin në diell.

Fotot i gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video