Dzeko futet në lojë dhe shënon në prekjen e parë të topit ndaj Sassuolos-video

Dzeko futet në lojë dhe shënon në prekjen e parë të topit ndaj Sassuolos-video

Interi ke arritur që ta barazojë rezultatin në ballafaqim me Sassuolon që në fillim të pjesës së dytë.


Në minutën e 58’ ka shënuar me kokë sulmuesi boshnjak Edin Dzeko i cili u inkuadrua në vend të Correas dhe e gjeti golin që në prekjen e parë të topit pas një harkimi në zonë të Ivan Perisicit.

Lexo edhe

Video

error: