Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Dyshohet për vjedhjen e një arke 300 kg në AUV

Dyshohet për vjedhjen e një arke 300 kg në AUV

Në Agjencinë e Ushqimit dhe Veterinës dyshohet të jetë kryer një vjedhje të një arke prej 300 kg nga persona ende të panjohur.

Nuk dihet se çfarë ka pasur në arkë, e cila dyshohet të jetë  vjedhur në ditën kur u bë i ditur edhe skandali i vjedhjes së 2 milionë eurove nga Thesari i shtetit.


Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Daut Hoxha ka konfirmuar për KosovaPress, se sot në orën 08:05 në Fushë Kosovë është kryer një vjedhje.

“Më datë 22.10.2020, në ora 08:05, në Policinë e Kosovës është raportuar se në një objekt në Fushë Kosovë është kryer një vjedhje. Njësitet kompetente policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke kryer hetime për rastin”, tha ai.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: