Dy zjarrfikëse përplasen me një makinë, tre të lënduar

Dy zjarrfikëse përplasen me një makinë, tre të lënduar

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti sot në Prishtinë.

Në rrethin e lagjes “Arbëria” dy ekipe të zjarrfikëse janë përplasur me një makinë.


KosovaPress ka qëndruar në vendngjarje, derisa kanë reaguar ekipet policore dhe mjekësore.

Lexo edhe

1 Comment

Comments are closed.

error: