Dy të vdekur dhe 869 raste të reja me COVID-19

Dy të vdekur dhe 869 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se gjatë 24 orëve janë kryer 2.703 testime, prej të cilave 869 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.


Sipas raporti, si pasojë e COVID, dy persona kanë humbur jetën. Kurse, janë shëruar 1.265 persona.

Lexo edhe

Video