Dy të plagosur në Tiranë

Dy të plagosur në Tiranë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sonte rreth orës 17:00 në zonën e njohur si ish-Parku i Autobusëve në Tiranë.


Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, ku në rrethana ende të paqarta kanë mbetur të plagosur me armë zjarri shtetasit A. N., rreth 27-vjeç dhe Xh. V, rreth 25-vjeç.

Të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që policia ka ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit./A2

Lexo edhe

Video

error: