Dy super gola të shpejtë mes Kroacisë dhe Danimarkës – video

Dy super gola të shpejtë mes Kroacisë dhe Danimarkës – video

Janë shënuar edhe dy gola të shpejtë në ndeshjen tejet interesante mes Kombëtares së Kroacisë dhe asaj të Danimarkës.

Fillimisht, ishte Christian Eriksen ai i cili e barazoi rezultatin në 1:1 për Danimarkën në minutën e 77’, përcjell KosovaPress.

Ndërkaq, epërsinë e Kroacisë e riktheu Lovro Majer, i cili shënon në minutën e 79’ për 2:1.

Golat i gjeni më poshtë.


Eriksen, 1:1 minuta e 77’

Majer, 2:1 minuta e 79’

Lexo edhe

Video