Dy minuta lojë dhe gol në ndeshjen Juventus – Genoa – video

Dy minuta lojë dhe gol në ndeshjen Juventus – Genoa – video

Është dashur të zhvillohen vetëm dy minuta lojë në “Allianz Arena” që Juventusi të kalonte në epërsi ndaj Genoas.


Kjo ndeshje është e vlefshme për Kupën e Italisë dhe ishte Dejan Kulusevski ai i cili e ka kaluar “Zonjën e Vjetër” në epërsi, përcjell KosovaPress.

Goli:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: