Dy golat e bukur të Schick kundër Sllovakisë – video

Dy golat e bukur të Schick kundër Sllovakisë – video

Republika e Çekisë është duke avancuar me rezultat 2-0 kundër Skocisë.

Dy golat janë realizan nga sulmuesi kryesor i kësaj kombëtareje Patrick Schick, përcjellë KosovaPress.


Ai realizoi në minutat 42 dhe 52 dhe ishin dy gola mjaftë të bukur.

Lexo edhe

Video