Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Prishtina – Llapi

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Prishtina – Llapi

Llapi po tregohet skuadër shumë e fuqishme në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.


Januzi në minutën e 57 dhe Shabani në të 63 kanë thelluar epërsinë e Llapit në 3-0.

Lexo edhe

Video

error: