Dy gola të shpejtë në ndeshjen Prishtina – Connahs

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Prishtina – Connahs

Janë realizuar edhe dy gola të shpejtë në ndeshjen e Ligës së Konferencës ndërmjet Prishtinës dhe Connahs.


Në minutën e 74′ të ndeshjes për mysafirët realizoi Moure, goditjen e lehtë të të cilit nga distanca nuk arriti ta ndal portieri i Prishtinës Nika dhe e ngushtoi epërsinë në 2-1.

Por vetëm katër minuta më vonë 78′ Endrit Krasniqi shënoi për 3-1 duke e kthyer epërsinë e Prishtinës prej dy golave.

Lexo edhe

Video

error: