Dy gola të shpejtë në ndeshjen Llapi-Malisheva

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Llapi-Malisheva

Malisheva e ka befasuar Llapin duke shënuar dy gola të shpejtë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.


Ishte Stullqaku ai që realizoi dy gola brenda dy minutave, 57’ dhe 59, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video