Dy gola të shpejtë në ndeshjen Fiorentina – Milan – video

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Fiorentina – Milan – video

Nuk ka nisur aspak mirë pjesa e dytë për skuadrën e Milanin e cila po ballafaqohet me Fiorentinën.

“Rossonerët” pranuan golin për 2-1 pasi në minutën e 51’ një gol të bukur e ka realizuar francezi Frank Ribery pasi pranoi një top afër zonë nga Vlahovic, përcjellë KosovaPress.

Por Milani reagoi shpejtë dhe barazoi rezultatin me golin e Brahim Diaz gjashtë minuta më vonë


Ja golat:

Lexo edhe

Video