Dy gola të shpejt në ndeshjen Watford-Liverpool

Dy gola të shpejt në ndeshjen Watford-Liverpool

Gjigandi anglez është duke e shkatërruar Watfordin në stadiumin “Vicarage Road”.

Skuadra e Liverpoolit e ka thelluar epërsinë kundër Watfordit në 4:0, përmes dy golave të shpejtë nga sulmuesit Roberto Firmino dhe Mohamed Salah, përcjell KosovaPress.

Fillimisht, Firmino shënon golin e tij të dytë në ndeshje dhe të tretin për Liverpoolin në minutën e 52’, kurse dy minuta më vonë ylli Mohamed Salah shënon gol për ta thelluar epërsinë në 4:0.

Rezultati momental i ndeshjes është 4:0 në favor të Liverpoolit.


Golat i gjeni më poshtë.

Firmino 3:0

Salah 4:0

Lexo edhe

Video

error: