Dumoshi tregon se a do t’i ndjekë ndeshjet e Kosovës edhe nëse nuk vazhdon të jetë në krye të MKRS-së

Në intervistën e fundvitit në emisionin “Cult” të KosovaPress ishte e ftuar Vlora Dumoshi, ministre e Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

Ajo në një bisedë mbi jetën dhe punën tregon se si ishin festat e fundvitit në të kaluarën e saj, ndërsa tregon se çdo herë ka qenë një fëmijë shumë energjik.


Dumoshi po ashtu flet edhe për këngët e preferuara të këtij viti, duke përmendur kështu edhe dy këngëtare që ajo pëlqen.

Në fund tregon se a do të shkojë t’i ndjekë ndeshjet e Kombëtares së Kosovës edhe nëse nuk vazhdon të jetë në postin e njëjtë.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.