Dua Lipa tregon dhomën e saj të zbukurimit

Dua Lipa tregon dhomën e saj të zbukurimit

Këngëtarja ka lënë pushimet prapa dhe i është kthyer serish punës.

Dua Lipa ka edituar set fotografish në rrjetet sociale nga dhoma e zbukurimit të saj.


Ajo ka shkrepur disa selfi duke shikuar në pasqyrë veshur në fustan elegant.

Autorja e “One Kiss” ka qenë për pushime në Shqipëri së bashku me familjenë, ku nuk ka munguar i dashuri i saj Anwar, vëllai i motrave modele Gigi e Bella Hadid.

Lexo edhe

Video