Dua Lipa publikon video duke folur shqip

Dua Lipa po vazhdon të qëndroj në Shqipëri për pushime. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe nga një jaht luksoz, ku shihet se po shoqërohet nga familja dhe i dashuri i saj. Në këto imazhe shihet edhe një video ku çifti shihen duke u hedhur në ujë, por ajo që mori vëmendjen është se … Continue reading Dua Lipa publikon video duke folur shqip