Dua Lipa ‘ngre’ temperaturat në bikini

Dua Lipa ‘ngre’ temperaturat në bikini

Dua Lipa nuk dukej asgjë e bujshme të hënën kur bëri maksimumin e kohës së saj të pushimit në një bikini me ngjyra të lidhura për të mbështetur rrezet e diellit.

Duke kaluar në Instagram, krijuesja e hitit, 25-vjeç, zhvendosi kamerën mbi trupin e saj të zbutur në palestër ndërsa relaksohej në një shezlong dhe bashkoi dy pjesët e saj kuqezi me një palë nuanca të modës sportive.

Duke veshur korbat e saj të lira, Dua rrëmbeu flokët ndërsa ndiqte ndjekësit me një pamje të zymtë, duke treguar gjithashtu koleksionin e saj mbresëlënës të tatuazheve të krahëve.

Ylli fitues i Grammy zbukuroi veshët e saj me rrathë delikatë argjendi dhe një vështrim i shkurtër i pjesës së barkut ishte gjithashtu i dukshëm ndërsa lëvizte kamerën mbi fizikun e saj të tonifikuar.

Dua shtoi një filtër retro mbi klipin e saj të shkurtër të mediave sociale, duke i dhënë pamjeve një efekt të videos në shtëpi.

Ajo aktualisht po shijon një arratisje me të dashurin e saj Anwar Hadid dhe familjen në Shqipëri.


Këngëtarja e “Levitating” dhe vëllai i vogël i motrave modele Bella dhe Gigi Hadid filluan lidhjen në qershor 2019 dhe u kanë dhënë fansave një paraqitje të shkurtër të romancës së tyre në mediat sociale që nga ajo kohë.

Duke folur për romancën e saj me Anwar për revistën Rolling Stone, ylli së fundmi tha: ‘Unë jam shumë komode në marrëdhënie, më shumë se çdo tjetër.’

Dua gjithashtu diskutoi se si çifti kaloi një pjesë të vitit 2020 duke u izoluar në fermën familjare të Anwar në Pensilvani.

Këngëtarja pranoi se e donte ritmin e qetë të jetës dhe gjithashtu shfrytëzoi rastin për të përmirësuar aftësitë e saj në kalërim.

Autorja e hitit “One Kiss” gjithashtu foli për të dashurin Anwar në një edicion të fundit të revistës Vogue, duke thënë se ajo përpiqet të ekuilibrojë ‘të jesh kaq e ngazëllyer dhe e dashuruar’, ndërsa romancën e tyre e mban private.

“Ne kemi të gjitha këto kujtime dhe përvoja të mrekullueshme, dhe nëse ka diçka që duam ta ndajmë së bashku, atëherë në rregull kjo është kënaqësi”, tha ajo.

Lexo edhe

Video

4 Comments

Komentet janë të mbyllura.