Dua Lipa nën rrezet e diellit në jahtin luksoz

Dua Lipa nën rrezet e diellit në jahtin luksoz

Dua Lipa tregon figurën e saj të bujshme me një bikini të vogël dhe këmishë me modele, ndërsa vazhdon largimin idilik të familjes në Shqipëri.

Këngëtarja 25-vjeëar e “One Kiss” dukej e pabesueshme në trekëndëshin e pakët dy-pjesësh i cili paraqiste një material të thurur dhe tela të zinj me një formë të thjeshtë por mahnitëse.


Duke shtuar një prekje të modës të viteve nëntëdhjetë në ansambël, ajo mbante një palë syze dielli metalike të mbështjella dhe hodhi flokët pas veshëve të saj ndërsa po lundronte në një jaht luksoz.

Lexo edhe

Video