Dua Lipa ndez atmosferën duke vallëzuar me muzikën shqipe

Dua Lipa ndez atmosferën duke vallëzuar me muzikën shqipe

Dua Lipa ka disa ditë që po qëndron në bregdetin shqiptar.

Në këto ditë ajo ka vizituar vendet më të bukura në pjesën jugore të Shqiprisë.

Këngëtarja me famë botërore vazhdimisht ka publikuar imazhe të ndryshme nga pushimet, nga ku shihet se po shoqërohet nga i dashuri dhe familja e saj.


Së fundi Dua ka publikuar një album me fotografi, ku në një video shihet këngëtarja duke vallëzuar me muzik shqipe.

Nën ritmet e një kënge popullore këngëtarja shihet teksa vallëzon me një gotë në kokë dhe shami në dorë.

“Më trego se je shqiptar, pa më treguar se je shqiptar”, shkroi Dua në mbishkrimin e videos.

Lexo edhe

Video

error: