Dua emocionohet gjatë videos live, shpërthen në lot

Dua emocionohet gjatë videos live, shpërthen në lot

Dua Lipa ka dalë në video live me fansat e saj në Instagram.

Ajo i njoftoi të gjithë se ka ndryshuar datën e publikimit të albumit të saj. Do dilte në datën 3 prill por ajo vendosi ta nxjerrë albumin e saj të dytë “Future Nostalgia”  në datën 27 mars.

Dhe kjo për t’i kënaqur fansat dhe për t’i bërë ata të humbasin mendjen nga koronavirusi.


Dua gjithashtu anuloi dhe koncertet e saj në Mbretërinë e Bashkuar derisa të rregullohet situata e koronavirusit, përcjell Ora News.

Kur këngëtarja po fliste për këtë gjendje ajo shpërtheu në lot.

“Shpresoj t’ju sjell lumturi, shpresoj të buzëqeshni dhe shpresoj që t’ju bëj krenarë”, tha Dua.

Lexo edhe

error: