Drita njofton se të gjithë futbollistët kanë rezultuar negativ për koronavirus

Drita njofton se të gjithë futbollistët kanë rezultuar negativ për koronavirus

Kampioni i Kosovës, Drita nesër do të udhëtojë për më Zvicër.

Para nisje për Nyon, skuadra nga Gjilani ka kryer testimet për COVID 19, dhe ka njoftuar se të gjithë futbollistët kanë rezultuar negativ.

Njoftimi i plotë:

NJOFTIM RRETH TESTEVE PER COVID-19


Deshirojme ta njoftojme te gjithe opinionin qe te gjithe personat e ritestuar kane rezultuar NEGATIV.

Neser do te udhetojme te gjithe se bashku me te forte se kurrë!

Faleminderit Institutit te Shendetit Publike per bashkepunimin dhe gadishmerin.

Drita të shtunën do të luaj ndeshjen e parë parakualifikuese kundër kampionit të Andorës, Inter Escalades.

Lexo edhe

Video