Drita në udhëtim tek Legia Warszawa, Shkëndija pret Tottenhamin

Drita në udhëtim tek Legia Warszawa, Shkëndija pret Tottenhamin

Sonte luhen ndeshjet e para të vlefshme për kualifikim në Europa League. Drita ka udhëtuar drejt Polonisë ku pritet nga Legia Warszawa, dhe Shkëndija e pret gjigantin anglez Tottenham.

Gjilanasit do kenë një sfidë të vështirë pasi që nuk janë në trenin e tyre, por me shpresa të mëdha në kualifikim.


Në anën tjetër tetovarët e Shkëndisë presin ekipin e Jose Mourinhos, Tottenham ku do jetë një ndeshje shumë interesante për dashamirët e futbollit.

Dy ndeshjet luhen në mbrëmje, Drita nga ora 21:30 dhe Shkëndija nga ora 21:00.

Lexo edhe

Video

error: