Drita ndal pa gola Feyenoordin, shpreson në kualifikim

Drita ndal pa gola Feyenoordin, shpreson në kualifikim

Pas 90’ minutave lojë në stadiumin “Fadil Vokrri” nuk është shënuar asnjë gol.

Ka përfunduar ndeshja mes Dritës dhe Feyenoord-it me rezultat të barabartë 0:0, përcjell KosovaPress.


Ky takim ishte i vlefshëm për ndeshjen e parë mes këtyre dy klubeve në UEFA Conference League në të cilën Drita ishte vendase.

Ndeshjen e kthimit, Drita do të udhëtojë drejt Holandës, ku më datën 29 korrik do ta zhvilloj në stadiumin “De Kuip” kundër Feyenoord-it.

Rezultati final mes Dritës dhe Feyenoord-it është i barabartë 0:0.

Lexo edhe

Video

error: