Drita dhe Llapi sot përballen në finalen e Kupës së Kosovës

Drita dhe Llapi sot përballen në finalen e Kupës së Kosovës

Sot në mbrëmje, me fillim nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do të zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës.


Në këtë sfidë do të ndeshjen mbajtësi aktual i këtij trofeu, Llapi dhe skuadra gjilanase Drita, raporton KosovaPress.

Në konferencat për shtyp të mbajtura para ndeshjes, të dy trajnerë, si ai i Dritës, Ardian Nuhiu dhe ai i Llapit Tahir Batatina janë shprehur të bindur se skuadrat e tyre janë përgatitur në mënyrën më të mirë për ta rrëmbyer këtë trofe.

Lexo edhe

Video