Drejtoi veturën në kahje të kundërt, arrestohet

Drejtoi veturën në kahje të kundërt, arrestohet

Një person është arrestuar në Rahovec, pasi ditë më parë duke drejtuar veturën e tij në kahje të kundërt, ka rrezikuar pjesëmarrësit tjerë në trafik.


Njësitë e hetuesisë kanë arritur të identifikojnë dhe arrestojnë të dyshuarin, i cili më 28 shtator rreth orës 23:10, ka drejtuar veturën e tij në kahje të kundërt.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Lexo edhe

Video

error: