Drejtoi veturën në gjendje të dehur, shkakton aksident

Drejtoi veturën në gjendje të dehur, shkakton aksident

Një person është arrestuar mbrëmë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur duke drejtuar veturën ka shkaktuar aksident trafiku, dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.


Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video