Dramë në “Ciutat De Valencia”, Barcelona rikthen epërsinë

Dramë në “Ciutat De Valencia”, Barcelona rikthen epërsinë

Barcelona ka shënuar golin e tretë dhe të epërsie në ndeshjen si mysafirë kundër Levantes, ku sulmuesi francez Dembele ka shënuar në minutën e 64’ për 3:2, përcjell KosovaPress.

Kësaj radhe ka shënuar sulmuesi francez Ousmanne Dembele për t’ia rikthyer epërsinë “Blaugranëve”.


Dramë me gola në stadiumin “Ciutat de Valencia”, ku deri tani janë shënuar pesë gola nga dy skuadrat, dhe rezultati momental është 3:2 në të mirë të Barçës.

Goli i Dembele:

Lexo edhe

Video

error: