Drama në “Stamford Bridge”, Evertoni barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO)

Drama në “Stamford Bridge”, Evertoni barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt i ndeshjes në stadiumin “Stamford Bridge” mes Chelseat dhe Evertonit.

Skuadra e Evertonit e ka barazuar rezultatin në 2:2 në ndeshjen kundër Chelseat, përmes golit të shënuar nga Ellis Simms, raporton KosovaPress.


Simms shënon në minutën e 89’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) zack💚 FAST GOALS on Twitter: “Chelsea 2 – [2] Everton Ellis Simms 90′ #CHE #EVE https://t.co/RRZxTLKSsj” / Twitter  

Lexo edhe

Video