Drama në “Fadil Vokrri”, Llapi barazon shifrat kundër Dukagjinit

Drama në “Fadil Vokrri”, Llapi barazon shifrat kundër Dukagjinit

Skuadra e Llapit ka arritur që në çastet e fundit të pjesës së dytë të vazhdimeve kundër Dukagjinit, të shënoj golin e barazimit përmes mbrojtësit Elvis Prençi.


Nga një harkim prej goditjes nga këndi, Prençi arrin që të gjej golin e barazimit për Llapin në minutën e 121’ të ndeshjes, përcjell KosovaPress.

Rezultati momental është 1:1 dhe siç qëndrojnë gjërat mund të shohim penalltitë në finalen e madhe të Kupës së Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: