“Dorëzohet” Portugalia, vjen goli i tretë i gjermanëve

“Dorëzohet” Portugalia, vjen goli i tretë i gjermanëve

Duke se goli i Cristiano Ronaldos vetëm sa e ka ndezur motorin e gjermanëve për të bërë një reagim të fuqishëm.

Pas dy golave në pjesën e parë, Gjermania tashme e ka thelluar epërsinë ndaj Portugalisë dhe goli i tretë erdhi nga Kai Havertz në minutën e 51’ të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.


Lexo edhe

Video

error: