Dita e Flamurit, Rama publikon foto nga Tirana

Dita e Flamurit, Rama publikon foto nga Tirana

Në Ditën e festës kombëtare shqiptare, kryeministri Edi Rama ka shpërndarë foto të bukura nga Tirana.


“Mbrëmje mes 28 e 29 nëntorit në Tiranë”, shkruan Rama në Facebook krahasa fotove të publikuara.

Shqiptarët sot kremtuan Ditën e Flamurit dhe Shpalljen e Pavarësisë së Shqipërisë më 1912.

Lexo edhe

Video

error: