Dikur i bënte diss repereve, Nikka sqaron gjithçka

Nikka e cila njihet për stilin e saj të veçantë është rikthyer në muzikë pas një pauze 1 vjeçare.

E ftuar në emisionin “Cult” të KosovaPress, ajo tha se pauza e bëri të reflektojë dhe të rikthehet krejt ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim.


“Oj Kosovë oj nëna ime”, është kënga e rikthimit e këngëtares e cila u mirëprit nga fansat e saj.

Për më shumë ndiqeni intervistën e plotë:

Video