Digjet një shtëpi në Suharekë

Digjet një shtëpi në Suharekë

Një person ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë shtëpia e tij.


Rasti ka ndodhur mbrëmë në fshatin Studenqan të Suharekës, ku njësit relevante dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Lexo edhe

Video

error: