Digjet një lokal në Sllatinë të Fushë Kosovës

Digjet një lokal në Sllatinë të Fushë Kosovës

Në Sllatinë të Fushë Kosovës është përfshirë nga zjarri në lokal.

Pronari e ka njoftuar rastin në polici, teksa nuk dihen rrethanat në të cilat është shkaktuar zjarri.


Policia po e heton rastin.

“Ankuesi mashkull kosovar/shqiptar ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë lokali i tij. Në vendin e ngjarjes kanë  dalë të gjitha njësitë përkatëse  dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin. Nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

1 Comment

Comments are closed.

error: