Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Digjet një kamionetë në Gjilan

Digjet një kamionetë në Gjilan

Një kamionetë me targa vendore, e cila ishte e parkuar në rrugë, afër shtëpisë së një ankuesit, është djegur në tërësi mbrëmë në Gjilan.


Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar e fikur zjarrin.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin, ndërsa është informuar lidhur me rastin edhe prokurori.

Lexo edhe

Video

error: