Digjet një autobus në rrugën Prishtinë-Podujevë, nuk dihet nëse ka të lënduar

Një autobus është përfshirë nga flaka në këto momente në magjistralen Podujevë-Prishtinë.


Sipas dëshmitarëve që kishin qen në vendin e ngjarjes, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Aty ka dal edhe policia dhe ekipet me zjarrfikës.

Lexo edhe

Video