Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Digjen tri vetura në Malishevë

Digjen tri vetura në Malishevë

Njësitet policore dhe zjarrfikësit pas pranimit të informatës për një rast zjarri ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë reaguar, ku në një parking në Malishevë ishin duke u djegur disa vetura.


Si pasojë e zjarrit, janë djegur një automjet tërësisht, ndërsa dy të tjera pjesërisht.

Të lënduar nuk ka, ndërsa lidhur me rastin është informuar edhe prokurori i shtetit.

Lexo edhe

Video

error: