Digjen dy vetura në Prishtinë

Digjen dy vetura në Prishtinë

Dy vetura private janë përfshirë nga zjarri dje në Prishtinë.


Sipas Policisë, veturat ishin të parkuara në parking.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin. Veturat e përfshira nga zjarri janë konfiskuar për ekzaminim dhe hetime të mëtutjeshëm.

Lexo edhe

Video