Digjen dy vetura, arrestohet një person

Digjen dy vetura, arrestohet një person

Dy vetura janë përfshirë nga zjarri në mesnatë në rrugën “Ndue Përlleshi” në Prishtinë. Njësitet relevante të policisë dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë lokalizuar zjarrin.


Lidhur me këtë rast, në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovë bëhet e ditur se është identifikuar një person i gjinisë mashkullore dhe se i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video