Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Diamma Resort, aty ku i gjeni të gjitha në një vend

Diamma Resort, aty ku i gjeni të gjitha në një vend

Diamma Resort, ndodhet në plazhin e Golemit, 50 m larg detit. Një ambient i qetë fare pranë detit, ekskluziv si dhe lehtësisht i qasshëm nga rruga. Me një kapacitet prej 135 dhomash të vendosura në vileta dy dhe tre katëshe. Tipologjitë e dhomave janë: double, double +1, double +2(triple), familjare (me një kapacitet nga 4 deri ne 6 persona).

Dhomat janë të standardit deluxe, me ballkon ose tarrace.

Sipërfaqja e madhe e truallit lë mundësinë për parkim, shëtitje, lojëra të ndryshme për fëmijë si dhe gjelbërimi është i dukshëm.


Parkimi ka një kapacitet prej 100 vendesh. Ndërtesat janë të organizuara si një zonë e mirëfilltë rezidenciale e rrethuar nga gjelbërimi dhe të veçuara nga objektet e tjera përqark.

Resorti ofron ambiente të ndryshme argëtimi për klientët e tij, ambiente të gjelbëruara, pishine, pool bar, lounge bar, restorant a la carte, bar-restorant, tarraca, market, tobacco shop, self -service restorant, kids zone, sauna spa, salla konferencash, qendër shëndetësore , plazh privat, security 24/24. 

Përgjatë vijës bregdetare të detit Adriatik, Resorti Turistik Diamma tashmë është shndërruar në një “Emer”  të padiskutueshëm për turistet e huaj dhe vendas.

Video

error: