Dhunohet një femër në Lipjan

Dhunohet një femër në Lipjan

Një femër është dhunuar të martën në Lipjan.

Ajo ishte futur me forcë në një veturë, ku një person i panjohur e dhunoi atë.


Për këtë ka raportuar viktima në Policinë e Kosovës.

“Viktima femër  kosovare ka informuar se një person i pa njohur me forcë e kishte marr në veturën e tij dhe më pas e kishte dhunuar. Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video