Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Dhunohet një e mitur në një motel në Gjilan

Dhunohet një e mitur në një motel në Gjilan

Një e mitur është dhunuar në një motel në Gjilan të hënën. Kështu bëjnë të ditur nga Policia e Kosovës.


Lidhur me këtë policia kanë arrestuar një person. I njëjti është dërguar në mbajtje dhe se rasti është duke u hetuar.

“Gjilan 18.01.2021 – 08:00. Është  arrestuar  i  dyshuari  mashkull kosovar për shkak të dyshimit se i njëjti në një motel ka dhunuar viktimën femër kosovare. Viktima ka kryer ekzaminimet mjekësore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia në raportin 24 orësh.

Lexo edhe

Video

error: