Dezinfektohen hapësirat e stadiumit “Fadil Vokrri”

Dezinfektohen hapësirat e stadiumit “Fadil Vokrri”

Janë marrë masa në ambientet e stadiumit ‘Fadil Vokrri’, pas kërcënimit nga pandemia koronavirus, që ka “pushtuar” botën.

Është skuadra e Prishtinës që ka njoftuar se është bërë dezinfektimi në ambientet e klubit.


“Dezinfektohen hapësirat e stadiumit “Fadil Vokrri”, thuhet në njoftimin e Prishtinës.

Gjatë ditës së djeshme, njësojë kishin vepruar edhe Ballkani si dhe skuadra e Ligës së Dytë, Fushë Kosova./KosovaPress/

 

Lexo edhe

error: