Dështon rikthimi te Barcelona, Neymar ka një kërkesë tjetër për PSG-në

Dështon rikthimi te Barcelona, Neymar ka një kërkesë tjetër për PSG-në

Neryma kishte provuar, por pa sukses që te rikthehet te Barcelona ne afatet e mëparshme kalimtare, përcjell KosovaPress.

Ai kishte kërkuar hapur që të ri-bashkohej me sulmuesin argjentinas Lionel Messi, por tani, sipas “Telefoot”, ylli brazilian po kërko që të vazhdojë kontratën me klubin e tij aktual Paris-Saint-Germain.


Ai tani ndihet i lumtur me klubin parizien dhe dëshiron ta vazhdojë karrierën aty.

Neymar ishte larguar nga Barcelona në vitin 2017 për 222 milionë euro.

Lexo edhe

Video