Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Dështimi i Superligës, jep dorëheqje nënkryetri i Manchester United

Dështimi i Superligës, jep dorëheqje nënkryetri i Manchester United

Ed Woodward raportohet ka dhënë dorëheqjen si nënkryetar ekzekutiv i Manchester United për shkak të situatës së krijuar në lidhje me Superligën Evropiane të krijuar të dielën.


Manchester City dhe Chelsea thuhet se po planifikojnë të largohen nga Superliga dhe vetëm po presin dokumentacionin nga zyrtarët e tyre ligjor.

Lexo edhe

Video

error: