Deputeti i VV-së me fanellë të Llapit në seancë

Përkrahja për skuadrën e Llapit e cila zhvillohet sonte prej orës 20:00 ndo të ballafaqohet me Dritën në finalen e Kupës së Kosovës është shtrirë deri në Kuvendin e Kosovës.


Në seancën e sotme parlamentare, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Fitim Haziri është parë ta ketë marr me vete fanellën e skuadrës së Tahir Batatinës të cilën e mbante afër vetes në ulësen e kuvendit, transmeton KosovaPress.

Ndryshe, Llapi është kampion në fuqi i këtij kompeticioni dhe trajneri Tahir Batatina ka deklaruar se skuadra e tij do të jap maksimumin për ta mbajtur atë në klub.

Lexo edhe

Video