Deputeti i LDK-së i jep fund beqarisë

Deputeti i LDK-së i jep fund beqarisë

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai dhe partnerja e tij Erolida Januzaj, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.


Këtë e ka bërë të ditur deputeti nëpërmjet disa imazheve të publikuara në rrjete sociale.

“Ne, përgjithmonë”, – ka shkruar Besiani në këto imazhe ku çifti duken mjaft bukur dhe elegant.

Lexo edhe

Video