Deputeti i AAK-së Rasim Selmanaj rezulton pozitiv me Covid-19

Deputeti i AAK-së Rasim Selmanaj rezulton pozitiv me Covid-19

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Rasim Selmanaj ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Këtë lajm Selmanaj e ka bërë të ditur përmes një statusi në Facebook, me ç’rast ka treguar edhe për gjendjen e tij shëndetësore.

Ky është statusi i tij i plotë:

 

Qytetarë të nderuar!

 


Dje nga një kolege deputete pasi kishte pyetur per rezultatin tim, dikush nga laboratori i kishte thënë se jam negativ. Por si duket informata ka qen per testin e dy korrikut!

 

Para pak qasteve më thirren nga instituti dhe me njoftuan se kam rezultuar pozitiv!

 

Tash e pesë ditë jam me simptome të lehta. Vazhdoj të ndjehem mirë! Besoi se do ta kaloi edhe këtë sfidë!

Nga sot jam në vetëizolim!

Lexo edhe

Video

error: