Depay shënon gol të bukur dhe barazon shifrat ndaj Bilbaos – video

Depay shënon gol të bukur dhe barazon shifrat ndaj Bilbaos – video

Barcelona ka reaguar përmes Memphis Depay dhe ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Athletic Bilbaos.

Sulmuesi holandez realizoi një gol të bukur nga afërsia pas një kundërsulmit të shpejtë në minutën e 75’ të ndeshjes.


Ja goli:

Lexo edhe

Video